Zaloguj się do IOK

Uruchomiliśmy dla Państwa nowoczesne e-usługi, oparte na systemie DOM 5. To usługa o nazwie Internetowa Obsługa Kontrahenta (IOK), która pozwoli m.in. na sprawdzenie bieżącego salda w TBS Wrocław. IOK jest następcą dotychczasowego systemu PWI. 

Aktualizacja, 14 czerwca 2023 r.:

Dla tych z Państwa, którzy — z różnych powodów — mają trudności z zalogowaniem się do usługi IOK w TBS Wrocław, przygotowaliśmy krótki poradnik z wyjaśnieniem dla najczęściej zgłaszanych nam problemów. 

KLIKNIJ: IOK w TBS Wrocław: jak rozwiązać problemy z logowaniem do usługi? 

Aktualizacja, 13 lutego 2023 r.:
Od 13 lutego 2023 r., użytkownicy systemu IOK TBS Wrocław mogą — z poziomu swojego konta w usłudze — korzystać z płatności online do uregulowania miesięcznej opłaty za mieszkanie*.

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy wejść w zakładkę Finanse, następnie w comiesięczne rozliczenie, wybrać przycisk „Zapłać“ i przejść dalej, do płatności online. 

*Operatorem systemu płatności jest Blue Media. Za wykonanie transakcji operator pobiera drobną opłatę, zgodną ze swoim cennikiem — ta opłata jest niezależna od TBS Wrocław. 


Informujemy, że lutym 2023 roku przedłużyliśmy termin uregulowania opłaty za mieszkanie do dnia 17 lutego. 

Instrukcja obsługi systemu IOK w TBS Wrocław TUTAJ.

Instrukcja obsługi systemu IOK w TBS Wrocław w formie filmowej:

Poradnik dla użytkowników mających problem z zalogowaniem się do IOK TUTAJ

O możliwościach IOK w TBS Wrocław piszemy w osobnym tekście na naszej stronie internetowej TUTAJ.

Możliwości logowania do nowego systemu e-usług w TBS Wrocław:

  • dedykowany login i hasło (dostarczony do skrzynek pocztowych)
  • Profil Zaufany

E-usługi w TBS Wrocław są dostępne dla Państwa pod tym linkiem:

Internetowa Obsługa Kontrahenta w TBS Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 Jakie sprawy w TBS Wrocław mogę załatwić dzięki IOK? 

W IOK TBS Wrocław, oprócz płatności za czynsz, można załatwić szereg spraw związanych z najmem. To między innymi wniosek o zgodę na zarejestrowanie działalności gospodarczej w lokalu, wniosek o zmianę liczby mieszkańców danego lokalu lub zgłoszenie stanu licznika. Pełną listę spraw do załatwienia przez IOK znajdą Państwo w systemie, w zakładce “Korespondencja”. 

Co ważne, IOK będzie stale rozwijany o nowe funkcjonalności. Wkrótce uruchomimy możliwość zapłacenia (przelewem online) za mieszkanie lub wynajmowany lokal użytkowy. O każdej takiej nowości w IOK TBS Wrocław będziemy Państwa informować w nowych postach oraz tekstach na naszej stronie internetowej. 

Szczegółowy komunikat na temat e-usług w TBS Wrocław »KLIKNIJ« 

***

UWAGA: Dane w systemie PWI są dostępne wyłącznie w celach archiwalnych, z danymi jedynie do grudnia 2022 roku. Prosimy o to, aby nie korzystać z systemu PWI do regulowania bieżących opłat za mieszkanie. 

Przejście do okna logowania systemu PWI  (Platformy Wymiany Informacji) dotyczy zasobów TBS 

Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu