Aktualności

Wydłużamy termin uregulowania niedopłat z rozliczeń mediów za rok 2023 do 30 czerwca br.

Wydłużamy termin uregulowania niedopłat z rozliczeń mediów za rok 2023 do 30 czerwca br. 21.05.2024

Szanowni Państwo: informujemy, że rozliczenia kosztów zużycia mediów za 2023 r., które otrzymali Państwo w ostatnim czasie, są już widoczne na Państwa kontach indywidualnych w systemie Internetowej Obsługi Kontrahenta (IOK) TBS Wrocław. Jednocześnie chcemy poinformować, że termin uregulowania niedopłat wynikających z zeszłorocznych rozliczeń za media wydłużyliśmy do 30 czerwca br. 

W związku z tym, że zdecydowaliśmy o wydłużeniu terminu uregulowania niedopłat w ramach rozliczenia za zużycie mediów, chcemy zwrócić Państwu uwagę na istotny aspekt. Ci z naszych mieszkańców, którzy otrzymali nadpłaty w ramach zużycia mediów, w systemie IOK widzą taką informację - wraz ze stosowną kwotą wynikającą z rozliczenia - w maju br. Natomiast najemcy, którzy mają niedopłatę (którą są zobowiązani uregulować), kwotę niedopłaty mają przypisaną w systemie IOK do opłat przewidzianych w czerwcu br. Wynika to z faktu, że niedopłaty - zgodnie z naszą decyzją - można uregulować właśnie do końca czerwca. 

Wszystkie informacje dotyczące wysokości opłat znajdują się w zakładce “Finanse” systemu IOK TBS Wrocław. Prosimy, aby w systemie sprawdzili Państwo indywidualną kartotekę osobno za maj i osobno za czerwiec 2024 r. To zagwarantuje, że będą mieli Państwo precyzyjne informacje o kwocie, którą należy uregulować w czerwcu br. - oczywiście, jeśli z Państwa rozliczenia za zużycie mediów wynika niedopłata. 

Zdjęcie ilustracyjne wygenerowano w narzędziach AI. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu