Aktualności

W 2024 r. stawka czynszu za wynajem mieszkania w TBS Wrocław nie zmieni się

W 2024 r. stawka czynszu za wynajem mieszkania w TBS Wrocław nie zmieni się 16.04.2024

Szanowni Państwo, mieszkańcy TBS Wrocław - informujemy, że do końca 2024 r. nie planujemy zmieniać wysokości stawki czynszu za mieszkania, które Państwo u nas wynajmują. To oznacza, że średnia wysokość stawki czynszu do końca roku pozostanie na obecnym poziomie, który wynosi 17,85 zł za mkw. 

Zgodnie z przepisami ustawy, na której opiera się działalność TBS-ów w Polsce, środki finansowe wpłacane przez Państwa co miesiąc w ramach opłaty za wynajem mieszkania przeznaczamy m.in. na bieżące utrzymanie i eksploatację budynków, mieszkań oraz terenów zewnętrznych należących do TBS Wrocław. Gospodarujemy tymi środkami w taki sposób, aby co roku stale podnosić dla Państwa poziom jakości życia na osiedlach TBS Wrocław — wyjaśnia Wojciech Adamski, prezes zarządu TBS Wrocław. 

Do końca grudnia br. chcemy wykonać dla Państwa kilka potrzebnych, ważnych inwestycji. Planujemy między innymi:

  • wyremontować kolejne dziesiątki balkonów w budynkach na naszych osiedlach,
  • dokończyć wymianę oświetlenia ulicznego w Leśnicy i na Pilczycach z lamp sodowych na oszczędne, LED-owe,
  • wymalować klatki schodowe w budynkach przy ulicach: Zielnej, Bolesława Krzywoustego, Brzezińskiej, Cedrowej i Topolowej,
  • wymienić domofony w naszych budynkach na Brochowie, Leśnicy i Psim Polu. 

Wierzymy, że te inwestycje uczynią dla Państwa poszczególne osiedla TBS we Wrocławiu jeszcze lepszymi miejscami do życia. A co najważniejsze, te projekty sfinansujemy bez podnoszenia wysokości stawki czynszu za wynajem mieszkania w TBS Wrocław. 

fot. pixabay.com. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu