Aktualności

TBS Wrocław najlepszym TBS-em w Polsce w 2024 roku!

TBS Wrocław najlepszym TBS-em w Polsce w 2024 roku! 10.05.2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że TBS Wrocław zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego w Polsce w 2024 r., ogłoszonym przez magazyn „Strefa Gospodarki Biznes Magazyn“!

Jak co roku na wiosnę, organizatorzy rankingu TBS-ów w Polsce oceniają działalność towarzystw budownictwa społecznego. Jury bierze pod uwagę takie parametry, jak dane finansowe za poprzedni rok, zrealizowane i rozpoczęte inwestycje, inwestycje w rozwój i szkolenia pracowników TBS-u, a także działalność na rzecz całego środowiska TBS. W oparciu o informacje od TBS-ów, niezależne jury ocenia i tworzy ranking, ustalając ostateczną kolejność. 

W tegorocznym rankingu, kolejność na podium prezentuje się następująco:

TBS Wrocław — 1. miejsce,
Toruńskie TBS i Opolskie TBS — ex aequo 2. miejsce,
MTBS w Płocku i Widzewskie TBS w Łodzi — ex aequo 3. miejsce 

W kompletem wyników tegorocznego rankingu „Strefy Gospodarki Biznes Magazynu“ mogą Państwo się zapoznać tutaj » KLIKNIJ « 

To już szósty rok z rzędu, kiedy TBS Wrocław plasuje się na podium w rankingu polskich TBS-ów. W latach 2019-2021, TBS Wrocław zajmował pierwsze miejsce. Z kolei w latach 2022-2023, wrocławski TBS zajmował 3. miejsce — ex aequo z TBS Opole. 

Dziękujemy twórcom rankingu najlepszych TBS-ów w Polsce za uznanie dla naszej pracy. Mieszkańców — i tych obecnych, i tych przyszłych — zapewniamy zaś, że będziemy stale dążyć do tego, aby świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie, także dzięki Państwa uwagom i kierowanej do nas konstruktywnej krytyce. 

Dyplom dla TBS Wrocław za 1. miejsce w tegorocznym rankingu najlepszych TBS-ów w Polsce w 2024 r.: 

 

 Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu