Aktualności

Są zdecydowanie lepsze miejsca do grillowania niż balkon przy mieszkaniu w TBS Wrocław

Są zdecydowanie lepsze miejsca do grillowania niż balkon przy mieszkaniu w TBS Wrocław 26.06.2024

Szanowni Państwo, przyszło lato, pogoda sprzyja wypoczynkowi na zewnątrz. I jak to bywa u nas o tej porze roku, otrzymujemy więcej zgłoszeń od Mieszkańców, które wskazują na problemy z wykorzystaniem balkonów przy mieszkaniach. Otrzymujemy informacje między innymi o rozpalonych na balkonie grillach, a także o częstszych niż zwykle problemach z paleniem papierosów, których dym przeszkadza innym lokatorom, a niedopałki trafiają na balkony na niższych piętrach, zaśmiecając je.

Dlatego przypominamy, że takie formy spędzania czasu np. na balkonach są niezgodne z regulaminem porządku domowego w TBS Wrocław. A co gorsza, komplikują życie innym mieszkańcom, którzy niekoniecznie przepadają za zapachem grillowanej kiełbasy lub dymu papierosowego.

Jeśli szukają Państwo miejsca we Wrocławiu, gdzie można w pełni legalnie grillować i odpocząć, na dole tekstu zostawiamy Państwu spis najciekawszych takich miejsc w naszym mieście. Zostawiamy także link do Regulaminu Porządku Domowego, w którym jasno opisujemy, w jaki sposób można korzystać np. z przydomowych balkonów.

Przypominamy, że nasze budynki są wielorodzinne. I zawsze warto pamiętać o potrzebach sąsiadów, bo to klucz do dobrego, spokojnego życia na naszych osiedlach! 

Tu zrobisz grilla we Wrocławiu! Oto miejsca dobre na grilla lub ognisko (LOKALIZACJE) 

Regulamin Porządku Domowego obowiązujący wszystkich mieszkańców TBS Wrocław 

Ilustracja w tekście powstała z wykorzystaniem narzędzi AI.Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu