Aktualności

Bo warto pomagać! TBS Wrocław wspiera Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Bo warto pomagać! TBS Wrocław wspiera Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci 12.03.2021

 

W naszej nazwie znajduje się słowo „społeczny“. Traktujemy je bardzo poważnie i chcemy angażować się w sprawy ważne dla Wrocławia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. W efekcie, na 4 naszych osiedlach w mieście pojawiły się pojemniki w kształcie serca na plastikowe nakrętki. Środki finansowe pozyskane dzięki recyklingowi nakrętek trafią do Fundacji i zostaną przeznaczone na leczenie chorych dzieci. 

Trzy charakterystyczne stalowe, czerwone „serduszka“ znajdują się na największych osiedlach TBS we Wrocławiu: Brochowie, Leśnicy i Stabłowicach. Czwarte, ostatnie z zamówionych przez nas, postawiliśmy przy wejściu do naszego biura przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 102/104 we Wrocławiu. W każdym z nich można zostawić plastikowe nakrętki. Kiedy pojemnik się zapełni, wówczas nakrętki zostaną spakowane i przekazane Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, a ta przekaże je do recyklingu. Środki finansowe pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na leczenie chorych dzieci — podopiecznych Fundacji.

W ten sposób każdy mieszkaniec Wrocławia (bo, co warto zaznaczyć, z pojemników na nakrętki mogą korzystać nie tylko mieszkańcy osiedli TBS Wrocław) może w prosty sposób pomóc w realizacji bardzo ważnego celu. Zachęcamy — warto przekazywać nakrętki do „serduszek“, warto pomagać!

Dokładna lokalizacja „serduszek“ — pojemników na plastikowe nakrętki na osiedlach TBS Wrocław:

  • Brochów: okolice ul. Wileńskiej 35,
  • Leśnica: ul. Dolnobrzeska 40A (w pobliżu sklepu zoologicznego),
  • Stabłowice: ul. Wojanowska (teren między budynkami w pobliżu numeru 36-38)

Aby ułatwić Państwu znalezienie poszczególnych „serduszek“, prezentujemy zdjęcia, na których widać dokładnie, gdzie je umieściliśmy. 

Brochów, ul. Wileńska 35
 
Leśnica, ul. Dolnobrzeska 40A
 
Stabłowice, ul. Wojanowska 36-38
 
Karłowice, ul. Stanisława Przybyszewskiego 102/104
 

 Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu