Aktualności

Nowe urządzenia do rekreacji na osiedlach TBS Wrocław

Nowe urządzenia do rekreacji na osiedlach TBS Wrocław 08.11.2021

Jak mawia sprawdzone przysłowie: „W zdrowym ciele zdrowy duch“. W TBS Wrocław wierzymy, że to powiedzenie sprawdza się w praktyce. Dlatego niedawno na naszych 2 osiedlach we Wrocławiu zamontowaliśmy nowe przyrządy służące do aktywności fizycznej.  

W ostatnim czasie zamontowaliśmy urządzenia do uprawiania fitnessu pod chmurką w następujących lokalizacjach:

  • Cedrowa 5-13,
  • Falzmanna 17-25

Zamontowane przez nas przyrządy to elementy bardzo popularnych w ostatnich latach „siłowni pod chmurką“. Korzystając z nich, można nieco popracować nad formą fizyczną, ćwicząc np. nogi, ręce lub plecy. Taka forma aktywności fizycznej jest bezpieczna i korzystna dla zdrowia. Dlatego TBS Wrocław inwestuje w tego typu przyrządy i montuje je w przestrzeni publicznej swoich osiedli w całym Wrocławiu. 

Warto dodać, że już od kilku lat z dostępności takich przyrządów w sąsiedztwie mieszkań cieszą się mieszkańcy TBS Wrocław z Psiego Pola (ul. Zielna 4-22) i Leśnicy (ul. Prochowicka 1-3-5). Natomiast w roku 2020 taka „siłownia pod chmurką“ pojawiła się na patio budynku Spółki na osiedlu Nowe Żerniki, służąc mieszkańcom — w tym seniorom — do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. 

W planach mamy montaż podobnych urządzeń na innych osiedlach TBS Wrocław w naszym mieście. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu