Aktualności

Niskie ciśnienie wody na osiedlu na Stabłowicach - informacja dla mieszkańców

Niskie ciśnienie wody na osiedlu na Stabłowicach - informacja dla mieszkańców 21.02.2024

Szanowni Państwo — mieszkańcy TBS Wrocław z osiedla na Stabłowicach, w ostatnich dniach otrzymaliśmy od Państwa bardzo wiele zgłoszeń o niskim ciśnieniu wody w tamtejszych budynkach i mieszkaniach. Jest dla nas ważne, aby komfort życia naszych mieszkańców stał na najwyższym możliwym poziomie, dlatego zwróciliśmy się do MPWiK we Wrocławiu z prośbą o podjęcie pilnej interwencji. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niskie ciśnienie wody w Państwa domowych kranach i rurach obsługujących budynki mocno utrudnia codzienne funkcjonowanie. Taka sytuacja jest nie do utrzymania na dłuższą metę. Co więcej, z informacji przekazanych przez naszych inspektorów ds. technicznych wynika, że należąca do nas infrastruktura, która służy do obsługi wody, działa bez zarzutu. Nie doszło do jakichkolwiek poważnych awarii lub mniej poważnych usterek, przez które ciśnienie wody miałoby się utrzymywać na tak niskim poziomie przez kilka dni.

Dlatego też zwróciliśmy się do MPWiK we Wrocławiu z prośbą o podjęcie pilnych działań, które pomogą rozwiązać zgłaszany przez Państwa problem. Oczekujemy, że nasi miejscy wodociągowcy zapewnią ciśnienie wody na odpowiednio wysokim poziomie. Wrócimy do Państwa z informacją zwrotną, kiedy uzyskamy ją od wrocławskiego MPWiK. Jeśli problem będzie nadal występował, prosimy o zgłaszanie go do nas za pośrednictwem usługi iMieszkaniec lub bezpośrednio do naszego Działu Technicznego: mailowo na adres tbs.tylna@tbs-wroclaw.com.pl lub telefonicznie pod numerami (71) 345 70 82 oraz (71) 345 80 52.

Przepraszamy za utrudnienia. Zapewniamy, że dążymy do tego, aby problem z niskim ciśnieniem wody w mieszkaniach na naszym osiedlu na Stabłowicach został szybko i trwale rozwiązany. 

 Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu