Aktualności

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z oferty lokalnych sklepów na osiedlu TBS w Leśnicy

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z oferty lokalnych sklepów na osiedlu TBS w Leśnicy 11.08.2023

Szanowni Państwo, kilkanaście dni temu rozpoczął się remont odcinka ul. Dolnobrzeskiej - jednej z ważniejszych ulic w Leśnicy, prowadzącej do osiedli TBS Wrocław. Na rozpoczęcie tej inwestycji czekało wielu mieszkańców Leśnicy. 

Wiemy, że z pracami tego typu zazwyczaj wiążą się różne utrudnienia w ruchu, m.in. w dojeździe do lokalnych sklepów. Dlatego zachęcamy Państwa, aby podczas remontu tej ważnej ulicy w Leśnicy zwracać szczególną uwagę na ofertę osiedlowych sklepów oraz punktów usługowych,, które oferują swoje usługi w lokalach użytkowych TBS Wrocław mieszczących się właśnie przy ul. Dolnobrzeskiej. 

Do Państwa dyspozycji na naszym osiedlu w Leśnicy są następujące sklepy:

  • Sklep i serwis urządzeń ogrodowych DECKLAND, ul. Dolnobrzeska 36,
  • Sklep ogólno-spożywczy "PiJ", ul. Dolnobrzeska 36a,
  • Sklep zoologiczny "Idefix" Tomasz Wycichowski, ul. Dolnobrzeska 40,
  • Punkt gastronomiczny Bistro Efekt Wow, ul. Dolnobrzeska 42-42a. 

Wierzymy, że dzięki takiej sąsiedzkiej solidarności utrudnienia w Państwa codziennej pracy, związane z remontem ul. Dolnobrzeskiej, nie będą zbyt duże. 

Natomiast sklepy i punkty usługowe, które pracują w naszych lokalach użytkowych w Leśnicy, mogą — w komentarzach w poście na naszym Facebooku — zostawiać informacje o swojej aktualnej ofercie lub bieżących promocjach. Chętnie pomożemy Państwu w dotarciu do klientów. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu