Aktualności

Szukasz dobrego miejsca dla swojej firmy? Wynajmij lokal usługowy na nowym osiedlu Leśnica IX TBS Wrocław!

Szukasz dobrego miejsca dla swojej firmy? Wynajmij lokal usługowy na nowym osiedlu Leśnica IX TBS Wrocław! 20.02.2024

Leśnica to świetne miejsce we Wrocławiu, aby oferować swoje produkty lub usługi. To osiedle, które jest domem dla tysięcy wrocławianek i wrocławian, a mieszkańców — za sprawą kolejnych zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych — przybywa. Jest zatem ogromna szansa na to, aby właśnie w Leśnicy znaleźć klientów, a tym samym biznesowo rozwinąć skrzydła w swojej firmie. W TBS Wrocław chętnie w tym pomożemy. Oferujemy na wynajem nowe lokale usługowe, które powstały na osiedlu Leśnica IX, położonym między ulicami: Dolnobrzeską, Błońską, Marszowicką i Uraską. 

Jakie lokale usługowe w Leśnicy IX TBS Wrocław oferujemy?

Na swoich najemców czekają wolne lokale użytkowe o powierzchni od 43 mkw. do 99,97 mkw. Znajdują się na parterze budynków mieszkalnych przy ciągach pieszych od ważnych ulic Leśnicy: Dolnobrzeskiej oraz Błońskiej, mamy również do wynajęcia dwa lokale usługowe w środkowej części osiedla. Przy każdym z dostępnych do wynajęcia lokali usługowych znajduje się duży parking, co ułatwia dojazd klientom w samochodach. 

Wszystkie oferowane przez nas do wynajęcia lokale usługowe mają osobne wejścia. Są one w stanie deweloperskim, z dużym potencjałem do prowadzenia różnego rodzaju działalności i własnej aranżacji. Ponadto, do każdego z lokali są doprowadzone ważne przyłącza, jest też skrzynka elektryczna oraz światłowód, każdy z nich ma też rolety zewnętrzne: zarówno na oknach, jak też na drzwiach wejściowych. 

Lokale użytkowe na osiedlu Leśnica IX TBS Wrocław — lokalizacje

Na mapce poniżej oznaczyliśmy (za pomocą czerwonych kwadratów) lokalizacje lokali usługowych na osiedlu Leśnica IX, które oferujemy do wynajęcia. Na poniższym rzucie, ul. Dolnobrzeska (jedna z ważniejszych tras w Leśnicy) jest po lewej stronie, natomiast ulica na samej górze mapy i naszego osiedla to ul. Błońska

Lokale usługowe na osiedlu Leśnica IX TBS Wrocław — zdjęcia

Rzecz jasna, sam opis tekstowy lokali w Leśnicy IX, które mamy na wynajem, nie wystarczy. Dlatego poniżej zebraliśmy dla Państwa kilka zdjęć, które pokazują, jak lokale objęte naszą ofertą wyglądają obecnie zarówno od środka, jak też od zewnątrz. 

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty 

Przedsiębiorców, którym nasza oferta wynajęcia lokalu usługowego na osiedlu Leśnica IX przypadła do gustu, zapraszamy do rozmowy! Chętnie omówimy wszystkie ważne dla Państwa kwestie i odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze Biuro Sprzedaży Produktów Komercyjnych jest do Państwa dyspozycji:

  • mailowo: bsp@tbs-wroclaw.com.pl
  • telefonicznie: (71) 345 70 82, wew. 700
  • osobiście, w siedzibie TBS Wrocław przy ul. Tylnej 14 we Wrocławiu (Psie Pole).


Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu