Aktualności

Zrealizowaliśmy inwestycję ważną dla mieszkańców TBS z budynku na Nowych Żernikach

Zrealizowaliśmy inwestycję ważną dla mieszkańców TBS z budynku na Nowych Żernikach 04.08.2022

Dzięki dobrej współpracy z mieszkańcami TBS Wrocław na Nowych Żernikach, udało nam się rozwiązać jeden z najczęściej zgłaszanych nam problemów. W punkcie opieki dziennej, który mieści się na parterze naszego budynku w tej części Wrocławia, zamontowaliśmy oczekiwaną przez mieszkańców klimatyzację. 

Seniorzy mieszkający w budynku TBS Wrocław na Nowych Żernikach – w związku z panującymi wysokimi temperaturami na zewnątrz – zgłaszali nam niekomfortowe warunki zajęć w mieszczącym się w budynku punkcie opieki dziennej. Dbając o potrzeby naszych seniorów i idąc za ich głosem, udało się rozwiązać tę sytuację poprzez montaż klimatyzacji. Nowe urządzenie służy już mieszkańcom.

Wierzymy, że ta mała inwestycja przyniesie dużo dobrego mieszkańcom, a pobyt w punkcie opieki dziennej będzie zdecydowanie przyjemniejszy niż do tej pory.

Oczywiście, pamiętamy także o innych tematach zgłaszanych przez naszych mieszkańców, m.in. budynku na Nowych Żernikach. Wkrótce będziemy informować o kolejnych podjętych działaniach.Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu