Z przyjemnością informujemy, że zrealizowaliśmy kolejną małą, ale ważną inwestycję dla naszych mieszkańców. Zgodnie z prośbami, które do nas wpływały, przy ul. Cedrowej 6 na Brochowie (vis a vis jednego ze sklepów) wykonaliśmy ok. 10 metrów utwardzonego chodnika.
Chodnik powstał w miejsce przedeptu samoczynnie stworzonego przez mieszkańców, co też pokazywało nam zasadność jego utwardzenia. Przed nami jeszcze drobne prace wykończeniowe i porządkowe, a także nasadzenie trawnika oraz montaż słupków, które uniemożliwią parkowanie samochodów w tym miejscu.
To kolejna taka inwestycja, która została zrealizowana w oparciu o zgłoszenia naszych mieszkańców. Wcześniej zamieniliśmy przedepty w utwardzone chodniki w następujących miejscach:
Jesteśmy otwarci na kolejne zgłoszenia tego typu, wskazujące, gdzie warto wykonać regularny chodnik w miejsce przedeptu. Prosimy o zgłaszanie nam takich miejsc mailowo, na adres mieszkancy@tbs-wroclaw.com.pl, najlepiej ze wskazaniem dokładnej lokalizacji oraz zdjęciami. Wszystkie takie propozycje przeanalizujemy, a w miarę możliwości finansowych skierujemy je do realizacji.