Aktualności

Wyposażenie mieszkań w Leśnicy IX - informacja dla mieszkańców

Wyposażenie mieszkań w Leśnicy IX - informacja dla mieszkańców 31.10.2023

Szanowni Państwo, ostatnio często zwracacie się do nas z pytaniami dotyczącymi wymiany sprzętu znajdującego się na stanie mieszkań w Leśnicy IX, chodzi głównie o możliwość sprzedaży wyposażenia mieszkań i zastąpienia go na własną rękę. Dlatego spieszmy z informacją, że sprzęt znajdujący się w lokalach, został przekazany i wraz z zakończeniem najmu musi on zostać zwrócony.

Zgodnie z umową wszelkie zmiany wyposażenia m.in. wynikające z awarii lub zmiany wystroju muszą być konsultowane z pracownikami TBS Wrocław i wymagają uzyskania naszej zgody. Warto, aby Państwo wiedzieli, że wykonawca osiedla udzielił nam 10-letniej gwarancji na wykonane prace oraz sprzęt, w który zostały wyposażone mieszkania. Zmiany dokonane na własną rękę i bez naszej wiedzy oraz zgody mogą doprowadzić do utraty gwarancji.

Dlatego nasi pracownicy podczas okresowych przeglądów będą zwracali uwagę na wszelkie zmiany wystroju lub wyposażeniu dokonane bez akceptacji. Bo to pozwoli zapobiec utracie gwarancji. W przypadku dokonania takich zmian bez naszej akceptacji, będziemy oczekiwali przywrócenia lokalu do takiego stanu, w jakim go przekazaliśmy konkretnemu najemcy. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu