Aktualności

TBS Wrocław wyróżniony w plebiscycie „Wrocław bez barier”

TBS Wrocław wyróżniony w plebiscycie „Wrocław bez barier” 13.12.2021

Na zdjęciu: z lewej strony — mężczyzna trzymający pamiątkowy certyfikat, z prawej strony — mosiężna statuetka przekazywana w męskie dłonie. 

Z przyjemnością informujemy, że TBS Wrocław otrzymał wyróżnienie w plebiscycie „Wrocław bez Barier” im. Bartłomieja Skrzyńskiego. To dla nas bardzo ważna nagroda, za którą serdecznie dziękujemy. 

Organizatorzy plebiscytu wyróżnili TBS Wrocław w kategorii „Integracja Bez Barier“. 

—  W naszej codziennej pracy mocno skupiamy się na słowie „społecznego“, które znajduje się w nazwie TBS Wrocław. Traktujemy je jako zobowiązanie i dużą odpowiedzialność, aby w naszych działaniach zachować wrażliwość na potrzeby osób z niepełnosprawnością, które są mieszkańcami naszych mieszkach i korzystają z przestrzeni publicznej, która nam podlega. Cieszę się, że nasze zaangażowanie w tym obszarze dostrzeżono w plebiscycie „Wrocław bez barier“. To dla nas duża motywacja, aby dokładać jeszcze więcej troski do naszych działań adresowanych do osób z niepełnosprawnością — komentuje Marcin Kij, prezes zarządu TBS Wrocław. 

Tegoroczne wyróżnienia w plebiscycie „Wrocław bez Barier” im. Bartłomieja Skrzyńskiego wręczono podczas konferencji naukowej poświęconej tematyce chorób rzadkich. Organizatorem tej konferencji była wrocławska Fundacja Potrafię Pomóc, a jej miejscem: Centrum Historii Zajezdnia. Poniżej mogą Państwo obejrzeć zapis wideo konferencji, w tym moment wręczenia nagrody dla TBS Wrocław (na filmie od 2:09:00). 

fot. Fundacja Potrafię Pomóc. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu