Aktualności

Przedłużamy promocję na wynajem miejsc postojowych w garażach podziemnych TBS Wrocław

Przedłużamy promocję na wynajem miejsc postojowych w garażach podziemnych TBS Wrocław 25.11.2021

Bezpieczne i wygodne miejsce parkingowe na osiedlu Brochów we Wrocławiu, dostępne w promocyjnej cenie? To możliwe dzięki ofercie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wrocław. Specjalnie dla Państwa przedłużamy naszą promocję aż do 31 maja 2022 r. 

Miejsce parkingowe w garażu w dobrej cenie

Wprowadzona przez nas wcześniej promocja miała dobiec końca ostatniego dnia grudnia br. Ale zdecydowaliśmy się ją przedłużyć, aby zainteresowani mogli skorzystać z naszej dobrej oferty. 

Zasady promocji na wynajem bezpiecznych miejsc parkingowych w garażach podziemnych budynków TBS Wrocław przy ulicach: Ignacego Mościckiego 42c, Birmańskiej 1 i Wietnamskiej 3 (osiedle Brochów) oraz w budynku przy ul. Tadeusza Brzozy/Maxa Berga/Kazimierza Bieńkowskiego (osiedle Nowe Żerniki) są następujące:
 
1) Dotyczy ona umów najmu miejsca parkingowego zawartych w trakcie obowiązywania promocji, najpóźniej do 31 maja 2022 r. 
2) Promocyjna cena wynajmu miejsca parkingowego wynosi 130 zł brutto miesięcznie, a nie – jak dotychczas – 161 zł brutto

Co bardzo ważne — aby skorzystać z promocji, trzeba będzie zawrzeć umowę z TBS Wrocław (to dotyczy nowych najemców) lub podpisać aneks do umowy (dotyczy już zawartych umów).  

Promocyjna cena oznacza oszczędności. W kieszeni najemcy zostanie aż 372 brutto zł w ciągu roku trwania umowy wynajmu miejsca parkingowego. 

Jak skorzystać z promocji TBS Wrocław?

Osoby zainteresowane wynajmem miejsc parkingowych w garażu budynku/ów TBS Wrocław na wrocławskim Brochowie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (71 345 80 52) lub mailowego (bsp@tbs-wroclaw.com.pl). 

Tak prezentują się parkingi podziemne, w których oferujemy miejsca na wynajem w promocyjnej cenie: Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu