Aktualności

Porozmawiajmy o inwestycji Leśnica X - spotkanie informacyjne dla mieszkańców TBS Wrocław

Porozmawiajmy o inwestycji Leśnica X - spotkanie informacyjne dla mieszkańców TBS Wrocław 18.06.2025

Zapraszamy mieszkańców TBS Wrocław z osiedla w Leśnicy na spotkanie informacyjne na temat inwestycji Leśnica X.

Prosimy o wpisanie daty i godziny do Państwa kalendarzy:

  • środa (25 czerwca), godz. 18:00, na terenie w pobliżu placu budowy przy ul. Dolnobrzeskiej 34.

Chętnie spotkamy się z Państwem, aby porozmawiać o organizacji i przebiegu naszej inwestycji, czyli budowy:

  • budynku mieszkalnego (przy ul. Dolnobrzeskiej 34),
  • świetlicy środowiskowej przy ul. Krępickiej, która powstanie na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 51.

Inwestycja rozpocznie się niebawem, a wykonawca już ogradza teren. Podczas spotkania opowiemy o tym, jak ta inwestycja wpłynie na funkcjonowanie osiedla. Wiemy, że ten temat budzi zainteresowanie społeczności naszych mieszkańców z Leśnicy, dlatego chętnie przekażemy Państwu sprawdzone informacje z pierwszej ręki. 

Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na Państwa pytania. Do Państwa dyspozycji podczas spotkania będzie Pan Adam Bułkowski, kierownik Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji TBS Wrocław.

Otrzymaliśmy już garść pytań od przedstawicielki Rady Mieszkańców z osiedla z Leśnicy.  Jeśli chcielibyście Państwo z wyprzedzeniem przekazać swoje pytania — można je wysyłać na adres mieszkancy@tbs-wroclaw.com.pl.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w środę, 25 czerwca!


 



Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu