Aktualności

Osiedle Leśnica IX TBS Wrocław nominowane w konkursie

Osiedle Leśnica IX TBS Wrocław nominowane w konkursie "Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku", edycja 2023 16.04.2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością dzielimy się informacją, że nasze najnowsze osiedle Leśnica IX zostało docenione przez jury XXVIII edycji ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu "Modernizacja Roku i Budowa XXI w."! I zostało zgłoszone do głosowania internetowego na najciekawszą budowę zrealizowaną w Polsce w 2023 r. 

Zachęcamy Państwa do głosowania na Leśnicę IX i prosimy o Wasze głosy. Głosowanie potrwa do godz. 12:00 w dniu 9 maja 2024 r. Jak deklarują organizatorzy, głosować można wielokrotnie, ale tylko raz dziennie z jednego adresu e-mail. 

Swój głos mogą Państwo oddać, korzystając z linka poniżej:

Leśnica IX TBS Wrocław w konkursie „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.“ edycja 2023 » KLIKNIJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ « 

Przypomnijmy, że budowa osiedla Leśnica IX trwała blisko 2 lata: od grudnia 2021 r. do października 2023 r. Koszt tej inwestycji to blisko 100 mln zł, a dzięki niej powstało 12 budynków z 301 mieszkaniami oraz 10 lokalami użytkowymi na wynajem. Obecnie wszystkie mieszkania w Leśnicy IX są już wynajęte. Co więcej, każdy z budynków osiedla ma odrębną instalację fotowoltaiczną, aby obniżyć koszty energii elektrycznej, a pod osiedlem powstał system retencji wód deszczowych, co chroni Leśnicę IX przed zalewaniem np. podczas burzy.  

Więcej informacji o osiedlu Leśnica IX TBS Wrocław

 Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu