Aktualności

Bardzo duże zainteresowanie ofertą TBS Wrocław w 2023 r.

Bardzo duże zainteresowanie ofertą TBS Wrocław w 2023 r. 23.02.2024

Szanowni Państwo, w 2023 r. na jedną ofertę najmu mieszkania w TBS Wrocław przypadało średnio aż 25 chętnych! To wynik niespotykany w ostatnich latach, który dowodzi, jak dużym zainteresowaniem cieszy się oferta wynajęcia u nas mieszkania. 

Po pierwsze warto podkreślić, że naszą ofertę wyróżnia stabilność: mieszkanie w TBS Wrocław można wynajmować przez długie lata, nie ma też ryzyka, że umowa najmu zostanie rozwiązana nagle i bez zapowiedzi. 

Po drugie - cena najmu u nas, na średnim poziomie ok. 17 zł za mkw. jest ponad 3 razy niższa od cen rynkowych. W wielu rozmowach z osobami, które interesują się naszą ofertą usłyszeliśmy, że dziś we Wrocławiu nie sposób wynająć mieszkania w cenie, którą oferujemy oraz w standardzie, który zapewniamy. 

Po trzecie, wynajem mieszkania w TBS Wrocław jest elastyczny. Kiedy zmienią się potrzeby życiowe danego lokatora, wówczas można bez problemów zrezygnować z najmu i odzyskać zwaloryzowany zwrot partycypacji. 

Raz jeszcze dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą ofertą! A osoby, które zastanawiają się nad wynajęciem mieszkania w TBS Wrocław, zapraszamy do zakładki „Zostań najemcą TBS Wrocław“ na naszej stronie internetowej. Znajdą u nas Państwo dokładne informacje, jakie są warunki wynajmu w systemie TBS, ile wynoszą opłaty, a także naszą aktualną ofertę. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu