Aktualności

20 marca stycznia br. ruszyła kolejna tura naboru mieszkańców osiedla Leśnica IX

20 marca stycznia br. ruszyła kolejna tura naboru mieszkańców osiedla Leśnica IX 12.01.2023

W dniach 20-31 marca 2023 r. potrwa trzeci nabór mieszkańców Leśnicy IX — nowego osiedla budowanego przez TBS Wrocław. 

W trwającym do końca marca tego roku naborze dodatkowym, będą dostępne mieszkania 2-pokojowe (ok. 48-52 m.kw.) oraz 3-pokojowe (63 m.kw). Lokale zostaną wykończone „pod klucz” i będą gotowe do umeblowania. Z każdego mieszkania przewiduje się wyjście na taras, balkon lub loggię. 

Co ważne, osiedle Leśnica IX będzie położone w malowniczej okolicy - po sąsiedzku z Parkiem Leśnickim i Lasem Mokrzańskim. Na samym osiedlu również pojawi się mnóstwo zieleni - w sumie 259 drzew oraz 4883 krzewy. Zmotoryzowani mieszkańcy będą zaś mogli liczyć na 379 miejsc parkingowych na terenie osiedla. 

Tych z Państwa, którzy chcieliby zamieszkać na osiedlu Leśnica IX namawiam do tego, aby już teraz przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Wszelkie szczegółowe informacje, w tym wzory dokumentów, a także opis warunków ubiegania się o lokal, wysokość partycypacji oraz opłat za mieszkanie, znajdą Państwo w miejskim Biuletynie Informacji Publicznej:

https://bip.um.wroc.pl/artykul/376/65261/dodatkowy-nabor-wnioskow-o-najem-lokalu-mieszkalnego-w-inwestycji-tbs-wroclaw-sp-z-o-o-we-wroclawiu-lesnica-ix 

Cały proces naboru najemców mieszkań na osiedlu Leśnica IX prowadzą urzędnicy Wydziału Lokali Mieszkalnych Urzędu Miejskiego Wrocławia. Wszelkie pytania związane z rekrutacją mogą Państwo zgłosić właśnie do pracowników Wydziału:

telefonicznie: (71) 777-85-78
mailowo: lesnica.nabor@um.wroc.pl  

 Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu