TBS szuka pracowników do prac porządkowychPowrót

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.  (TBS Wrocław) poszukuje osób do pracy przy sprzątaniu budynków mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych, które przylegają do tych budynków we Wrocławiu.

Praca jest dostępna od zaraz!

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ulice:

  • Świstackiego 5-13
  • Bytomska 1-5  (Księże Małe)
  • Wojanowska 2-84 (Stabłowice)
  • Prochowicka-Dolnobrzeska (Leśnica)
  • osiedle Brochów
  • rejon ul. Falzmanna i Kamieńskiego  

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie. 
Doświadczenie w branży: mile widziane. 
Wynagrodzenie: do ustalenia z zainteresowanymi. 

Jak aplikować? 
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny: (71) 345 70 82 lub 607 337 310, a także mailowy: tbs@tbs-wroclaw.com.pl

W przesyłanym CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TBS Wrocław Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Przybyszewskiego 102/104, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji 
Informujemy, że Administratorem danych jest TBS Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Przybyszewskiego 102/104. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.