Aktualności

Środa, 29 lipca: dyżur pracowników TBS Wrocław dla mieszkańców

Środa, 29 lipca: dyżur pracowników TBS Wrocław dla mieszkańców 28.07.2026

W najbliższą środę, 29 lipca 2026 r., w godzinach 15:30 — 17:30 zapraszamy na cotygodniowy dyżur dla mieszkańców. To czas, w którym jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby osobiście omówić bieżące sprawy, odpowiedzieć na pytania lub pomóc w załatwieniu formalności. Zależy nam na szybkim i skutecznym załatwieniu Państwa spraw.

Informujemy, że podczas najbliższego dyżuru nie będą obecni członkowie Zarządu. Do Państwa dyspozycji pozostają jednak eksperci z naszych kluczowych działów, którzy sprawnie pomogą rozwiązać każdą bieżącą kwestię.

W zależności od tematu, z jakim chcą się Państwo do nas zgłosić, zapraszamy do jednego z dwóch naszych biur:

Sprawy formalne i nowe mieszkania

  • Gdzie: ul. Stanisława Przybyszewskiego 102-104
  • Kto dyżuruje: Zespół Biura Obsługi Lokali
  • W czym pomożemy: Odpowiemy na pytania dotyczące umów najmu (np. dopisanie lokatora, aktualizacja danych osobowych). Zaprezentujemy również naszą aktualną ofertę mieszkań na wynajem.

Kwestie techniczne i porządek na osiedlach

  • Gdzie: ul. Tylna 14
  • Kto dyżuruje: Pracownicy Działu Technicznego oraz Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • W czym pomożemy: Omówimy sprawy związane z planowanymi remontami, usuwaniem usterek w mieszkaniach oraz bieżącym utrzymaniem czystości na Państwa osiedlach.

Serdecznie zapraszamy!



Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu