Aktualności

Dziękujemy za wspólną zabawę na Festynie Osiedlowym TBS Wrocław!

Dziękujemy za wspólną zabawę na Festynie Osiedlowym TBS Wrocław! 22.06.2026

Szanowni mieszkańcy oraz goście, serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w naszym Festynie Osiedlowym na Stabłowicach, który odbył się 20 czerwca! Było nam bardzo miło Państwa gościć — szczególnie biorąc pod uwagę panujący tego dnia wymagający upał. Wspólnie udowodniliśmy, że Stabłowicka społeczność potrafi świetnie się bawić w każdych warunkach. 

Wyrazy wdzięczności kierujemy do firm partnerskich, które wsparły organizację wydarzenia i zapewniły doskonałą strefę rozrywki dla najmłodszych: od uwielbianych dmuchańców, przez gry i zabawy, aż po smaczne przekąski. Nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć w pełnej krasie, gdyby nie zaangażowanie wrocławskich instytucji oraz partnerów. Serdeczne podziękowania dla: 

  • Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu — za obecność i profesjonalne przygotowanie strefy kreatywnych animacji dla dzieci,
  • MPK Wrocław oraz WKS Śląsk Wrocław — za przekazanie atrakcyjnych upominków, które wywołały mnóstwo radości u najmłodszych uczestników. 

Dziękujemy również Radnemu Rady Miejskiej Wrocławia Panu Robertowi Suligowskiemu za wizytę na festynie i czas poświęcony na rozmowy z mieszkańcami.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas, wspólną zabawę w czerwcowym upale i doskonałą energię.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 

 



Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu