Aktualności

[Aktualizacja] Awaria elektryczności na osiedlu TBS Wrocław w Leśnicy

[Aktualizacja] Awaria elektryczności na osiedlu TBS Wrocław w Leśnicy 26.10.2021

Mamy ważny komunikat dla mieszkańców budynków TBS Wrocław z Leśnicy. Trwa akcja służb, spowodowana pożarem "skrzynki" energetycznej przy ul. Dolnobrzeskiej 36a.

[Aktualizacja, 27 października, godz. 10:50] Zasilanie powinno zostać przywrócone dziś (tj. 27 października) ok. godz. 15.

[Aktualizacja, 27 października, godz. 10:05] Firma TAURON Polska Energia wykonała swoją część prac naprawczych po pożarze i przygotowała nowe złącze elektryczne. Teraz nasze służby pracują, aby jak najszybciej przywrócić zasilanie w budynku. Poinformujemy Państwa, kiedy prace się zakończą.

Aktualizacja, godz. 20:30:
utrudnienia dotyczą tylko mieszkań w budynku przy ul. Dolnobrzeskiej 36a. Służby ratunkowe zakończyły już swoją pracę na miejscu pożaru. Firma Tauron wykona swoje zadania związane z siecią elektryczną w godzinach nocnych z wtorku na środę. Następnie TBS Wrocław rozpocznie swoje prace naprawcze, aby jak najszybciej przywrócić prąd do mieszkań. 

Podczas prac naprawczych, w budynku nie będzie dostępu do elektryczności, ogrzewania i ciepłej wody. 

---

W trakcie akcji gaśniczej prowadzonej przez strażaków, konieczne było odcięcie dostępu do elektryczności — ze względów bezpieczeństwa — w niektórych naszych budynkach w tej okolicy. 

Nasi pracownicy są na bieżąco w kontakcie z policją, strażą pożarną i pogotowiem energetycznym — to właśnie te służby pracują na miejscu zdarzenia. Aby rozpocząć jakiekolwiek działania naprawcze, które przywrócą dostęp do prądu w mieszkaniach, musimy najpierw uzyskać zgodę służb. 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Ta trudna sytuacja wystąpiła z przyczyn niezależnych od nas. Dołożymy wszelkich starań, aby prąd wrócił do Państwa mieszkań najszybciej, jak to możliwe.

Na zdjęciu ilustracyjnym: jeden z budynków TBS Wrocław przy ul. Dolnobrzeskiej. Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu