Aktualności

Miejsce parkingowe w garażach podziemnych TBS Wrocław w dobrej cenie!

Miejsce parkingowe w garażach podziemnych TBS Wrocław w dobrej cenie! 15.11.2022

Każdy kierowca wie, jak ważny jest dostęp do bezpiecznego i wygodnego miejsca parkingowego. Równie istotne jest, aby takie miejsce nie kosztowało zbyt wiele. Mamy więc dla Państwa propozycję wynajęcia miejsc postojowych w naszych garażach podziemnych na Brochowie oraz na Nowych Żernikach. Są bezpieczne i zawsze do dyspozycji najemcy. Teraz można je wynająć w niższej cenie i w ciągu roku zaoszczędzić sporą kwotę. 

Od teraz aż do końca grudnia 2023 r., miesięczny koszt wynajęcia miejsca parkingowego w naszych garażach podziemnych na Brochowie oraz Nowych Żernikach wyniesie 130 zł brutto. To o ponad 20 zł mniej niż wynosi cena regularna takiego wynajmu (czyli 161,20 zł brutto miesięcznie). 

Gwarantujemy, że jeśli zawrą Państwo umowę teraz, cena pozostanie bez zmian przez ponad rok. Dzięki naszej ofercie, można zaoszczędzić blisko 400 zł w skali roku na koszcie wynajmu podziemnego miejsca parkingowego w TBS Wrocław. 

Czekają na Państwa podziemne miejsca parkingowe w następujących lokalizacjach:

  • Brochów: ul. Ignacego Mościckiego 42c, Birmańskiej 1 i Wietnamskiej 3,
  • Nowe Żerniki: ul. Kazimierza Bieńkowskiego 20 i Tadeusza Brzozy 21.

Naszą propozycję kierujemy zarówno do nowych klientów, jak też do osób, które już wcześniej wynajęły od nas podziemne miejsca parkingowe. W tym drugim przypadku będzie konieczne zawarcie odpowiedniego aneksu do umowy najmu miejsca postojowego. Co ważne, warunkiem zawarcia aneksu jest brak zaległości czynszowych za wynajmowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 

Jeśli nasza propozycja przypadła Państwu do gustu, zachęcamy do kontaktu, aby porozmawiać o szczegółach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

  • telefonicznie: 71-345-70-82 wew. 700
  • mailowo: bsp@tbs-wroclaw.com.pl,
  • w rozmowie osobistej: w biurze TBS Wrocław przy ul. Tylnej 14 we Wrocławiu.


Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu