Aktualności

Tymczasowa zmiana firm usuwających usterki wod.-kan. i elektryczne w zasobach TBS Wrocław

Tymczasowa zmiana firm usuwających usterki wod.-kan. i elektryczne w zasobach TBS Wrocław 28.07.2021

Przekazujemy ważną informację dla wszystkich najemców mieszkań TBS Wrocław. Tymczasowo, w dniach 28 lipca — 6 sierpnia 2021 r., usuwaniem usterek wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych w budynkach i lokalach mieszkalnych Spółki zajmą się dwie nowe firmy. Z ich usług będą Państwo mogli korzystać we wskazanych dniach po godzinach pracy TBS Wrocław (a więc także w nocy) oraz w weekendy.

W godzinach pracy TBS Wrocław, mogą Państwo przesyłać informacje o usterkach wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych bezpośrednio do Spółki, w godzinach naszej pracy (czyli od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30-15:30), na kilka sposobów:

Zachęcamy do korzystania w pierwszej kolejności z systemu iMieszkaniec, bo to najwygodniejsza i najszybsza forma informowania nas o usterkach, które trzeba naprawić. 

Po godzinach pracy Spółki, Państwa zgłoszenia o awariach wodno-kanalizacyjnych od 28 lipca do 6 sierpnia br. przyjmować będzie firma ALBA Facility Management. Możecie Państwo kierować je do tej firmy telefonicznie, pod numery alarmowe:

  • 532461248,
  • 532461242.

Po godzinach pracy Spółki, Państwa zgłoszenia o awariach elektrycznych od 28 lipca do 6 sierpnia br. przyjmować będzie firma Zakład Instalacyjno-Budowlany EL-TECH Adam Ochędzan. Możecie Państwo kierować je do tej firmy telefonicznie, pod numer alarmowy 502 278 700Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu