Aktualności

Konkurs na nowe logo TBS Wrocław Sp. z o.o.

Konkurs na nowe logo TBS Wrocław Sp. z o.o. 08.08.2019

Czas na nowe otwarcie
Minęło ponad 20 lat od założenia TBS Wrocław. Przez 2 dekady, spółka wybudowała we Wrocławiu prawie 100 budynków, w których znajduje się blisko 3,9 tys. mieszkań. W zasobach wrocławskiego TBS-znajduje się również ponad 30 lokali użytkowych na wynajem. 

Teraz przed spółką stoją nowe wyzwania. Do końca br. ma być gotowy budynek na osiedlu Nowe Żerniki, w którym czekać będzie aż 60 mieszkań dla seniorów. Ponadto, TBS Wrocław stawia nowy budynek mieszkaniowo-usługowy na Brochowie, a w przygotowaniu są kolejne inwestycje: na Brochowie, w Leśnicy oraz na Pilczycach, gdzie powstanie obiekt handlowo-usługowy. Ponadto, spółka otworzyła nowy rozdział w swojej historii i zaangażowała się w marketing sportowy, zostając partnerem koszykarzy Śląska Wrocław. To wszystko sprawia, że potrzebne jest nowe otwarcie, a jego symbolem ma być m.in. właśnie nowe logo TBS Wrocław. 

- TBS Wrocław się rozwija, przed nami kolejne inwestycje i projekty do zrealizowania, chcemy też poszerzyć naszą ofertę współpracy komercyjnej. Symbolem tego rozwoju ma być odświeżone, nowoczesne logo spółki. Chcemy, aby nasz nowy znak graficzny lepiej oddawał charakterystykę naszej działalności, czyli budowania dla wrocławian, a przy tym podkreślał, że jesteśmy godni zaufania i troszczymy się nasz wspólny dom Wrocław - tłumaczy Marcin Kij, prezes zarządu TBS Wrocław Sp. z o.o. 

Zależy nam, aby pomysły na nowe logo przesłane przez uczestników konkursu odnosiły się do następujących haseł:

  • budowania
  • mieszkania
  • spokoju
  • poczucia bezpieczeństwa
  • komfortu
  • poczucia pewności
  • nowoczesności
  • odwagi w działaniu
  • zaufania
  • rzetelności

Nagroda dla zwycięzcy
Konkurs jest otwarty dla zarówno dla osób indywidualnych, jak też dla firm. Propozycje konkursowe można składać osobiście w siedzibie TBS-u Wrocław przy ul. Przybyszewskiego 102/104 lub mailowo, na adres tbs@tbs-wroclaw.com.pl. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną, która wyniesie 5,5 tys. zł (pomniejszona o 10% z tytułu zaliczki na podatek dochodowy).  

Czas na składanie zgłoszeń mija 22 sierpnia br.

Szczegółowe kryteria, które musi spełniać praca konkursowa, są opisane w regulaminie konkursu. Aby wystartować, należy zaakceptować regulamin oraz podpisać oświadczenie. Dokumenty znajdziecie poniżej. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

DOKUMENTY KONKURSOWE

Regulamin konkursu (kliknij, aby otworzyć)

Konkurs oświadczenie uczestnika (kliknij, aby otworzyć) 

Warunki przeniesienia praw autorskich do zwycięskiej pracy (kliknij, aby otworzyć)

Fot. Pixabay.