Aktualności

Promocja na miejsca postojowe na Brochowie wydłużona do czerwca 2020 r.

Promocja na miejsca postojowe na Brochowie wydłużona do czerwca 2020 r. 10.12.2019

Grudzień to, jak co roku, czas prezentów — czy to na Mikołajki, czy to na Święta Bożego Narodzenia. To też dobry czas na to, aby przedstawić dobre propozycje. Mamy taką dla Państwa. Z przyjemnością informujemy, że przedłużamy promocję na wynajem miejsc postojowych w naszych budynkach na Brochowie do końca czerwca 2020 r. 

Miejsce parkingowe w garażu w dobrej cenie

Zasady promocji, którą objęto ok. 80 miejsc w garażach podziemnych budynków TBS Wrocław przy ul. I. Mościckiego 42c, Birmańskiej 1 i Wietnamskiej 3, są następujące:
 
1) Dotyczy ona umów najmu miejsca parkingowego zawartych w okresie 1 sierpnia – 30 czerwca 2020 r.
2) Promocyjna cena wynajmu miejsca parkingowego wynosi 130 zł brutto miesięcznie, a nie – jak dotychczas – 161 zł brutto
3) W ramach promocji, miesięczna cena najmu nie zmieni się przez rok od dnia zawarcia umowy
 
Promocyjna cena oznacza oszczędności. W kieszeni najemcy zostanie aż 372 zł w ciągu roku trwania umowy wynajmu miejsca parkingowego. 
 
Jak skorzystać z promocji?
Osoby zainteresowane wynajmem miejsc parkingowych w garażu budynku/ów TBS Wrocław na wrocławskim Brochowie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (71-345-70-82 wew. 433 lub wew. 427), mailowego (tbs.tylna@tbs-wroclaw.com.pl) lub osobiście w biurze TBS Wrocław przy ul. Tylnej 14 we Wrocławiu, pokój nr 5.
 
  

 
 
Zachęcamy do skorzystania z promocji! 
 


Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kontrastu