Aktualności

Wybraliśmy nowe logo TBS Wrocław!

Wybraliśmy nowe logo TBS Wrocław! 04.09.2019

Ten wybór nie należał do łatwych. Komisja konkursowa w TBS Wrocław wybrała nowe logo Spółki. Autorem zwycięskiego projektu jest Pan Wojciech Janicki i to jego logotyp będzie towarzyszył TBS Wrocław Sp. z o.o. przez najbliższe lata.

Do ogłoszonego przez nasz konkursu stanęło 43 autorów. Prace, które trafiły pod obrady Sądu Konkursowego, często w bardzo kreatywny sposób odnosiły się do zbioru wartości, który wskazaliśmy jako kluczowe dla projektu naszego nowego logotypu. W tym zbiorze zawarliśmy m.in. budowanie, mieszkalnictwo, spokój, poczucie bezpieczeństwa i pewności, zaufanie, odwagę w działaniu.  

Sąd Konkursowy w TBS Wrocław najlepiej ocenił projekt złożony przez Pana Wojciecha Janickiego. Jego pomysł na nowe logo Spółki najlepiej połączył dotychczasową historię z przyszłymi wyzwaniami, które stoją przed nami.

- Liczba prac, która wpłynęła w naszym konkursie, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła i była nawet większa niż się spodziewaliśmy. Także kreatywność autorów złożonych prac pokazała, że autorzy w bardzo ciekawy sposób przeanalizowali naszą działalność, aby przełożyć ją na niełatwą formę logotypu. Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom naszego konkursu, ocenianie złożonych prac było czystą przyjemnością i inspiracją – mówi Marcin Kij, Prezes Zarządu TBS Wrocław Sp. z o.o.

Marek Łapiński, Wiceprezes Zarządu TBS Wrocław Sp. z o.o., dodaje:

- Logo, które wybraliśmy, symbolizuje ewolucję TBS Wrocław. Budujemy na naszym dotychczasowym dorobku, ale jednocześnie otwieramy się na nowe projekty i produkty w naszej Spółce. Nasze przebudowane logo kształtem nawiązuje do poprzedniego, ale też zawiera zupełnie nowe elementy. Nawiązuje do Wrocławia, do budownictwa, mieszkalnictwa, przyjaznej przestrzeni, także do zieleni. Jest też elastyczne i pozwala nam na stworzenie różnych wariacji, np. animacji 3D. Ma w sobie dużo lekkości i jest bardzo nowoczesne, ma w sobie to „coś”. Jestem przekonany, że świetnie przyjmie się wśród naszych najemców oraz partnerów biznesowych, stając się efektowną wizytówką naszej Spółki.

W najbliższych tygodniach, nowe logo TBS Wrocław będzie krok po kroku pojawiało się w przestrzeni publicznej Wrocławia. Zaczynamy od ekspozycji w naszych kanałach internetowych, a także od prezentacji logo w ramach trwającej kampanii promującej wydarzenie o nazwie Kinomural, które odbędzie się w dniach 20-21 września br. w stolicy Dolnego Śląska. 

Wkrótce nowe logo Spółki będzie widoczne również na koszulkach meczowych oraz rozgrzewkowych koszykarzy Śląska Wrocław w rozgrywkach polskiej Energa Basket Ligi. Pojawi się też na osiedlach TBS we Wrocławiu, w tym na inwestycjach, których budowa właśnie się kończy: na Nowych Żernikach (ul. Bieńkowskiego i ul. Brzozy) oraz na Brochowie (ul. Afgańska).

 

Protokół z wyboru zwycięskiej pracy konkursowej (KLIKNIJ I OTWÓRZ)

Szczegółowa punktacja (KLIKNIJ I POBIERZ)